Co daje nam optymalizacja strony www?

Optymalizacja to szerokie spektrum działań mających na celu poprawę parametrów, które decydują o wysokiej pozycji stron. Coraz istotniejszym elementem wpływającym na ocenę strony ma właśnie optymalizacja pojmowana bardzo szeroko.

Optymalizacji poddajemy zarówno kod strony, grafikę jak i samą treść czyli informacje, które widoczne są dla użytkownika jak i te które są nie widoczne w trakcie przeglądania strony.

Najlepsze rezultaty pozycjonowania osiągamy wtedy gdy ściśle współpracujemy z właścicielem witryny, bezpośredni lub pośredni dostęp do kodu pozwala szybko i systematycznie wprowadzać poprawki i na bieżąco reagować na wszelkie zmiany wytycznych płynących ze strony wyszukiwarek.

Przeredagowanie treści na stronie, zoptymalizowanie jej pod kątem pozycjonowania, odpowiednie nasycenie naszych treści frazami to podstawa działań towarzyszących linkowaniu.

Odpowiednie skompresowanie grafiki, pozwala znacznie skrócić czas wczytywania strony, a to także przekłada się na jej ocenę.

Usunięcie błędów w kodzie, przeprojektowanie źle działających elementów to także bardzo istotny element optymalizacji.

To tylko najważniejsze etapy optymalizacji, ewolucja projektowania stron przebiega permanentnie dlatego co jakiś czas warto pamiętać o przeprowadzeniu audytu strony.

Na życzenie klientów oferujemy usługę audytu SEO/SEM

Jesteś zainteresowany modernizacją strony? Nie wiesz czy spełnia niezbędne wymagania?

Audyt SEO da odpowiedź na te pytania!

Oferujemy podstawowy audyt stron dzięki, któremu poznacie słabe strony Waszego serwisu.

Wystarczy, że przyślesz do nas adres serwisu! Zaoferujemy cenę usługi i przedstawimy zakres pracy.
po wykonaniu audytu klient otrzyma raport, w którym znajdzie spis wszystkich zaobserwowanych przez nas nieprawidłowości.

Dane kontaktowe