Optymalizacja

Co daje nam optymalizacja stron www?

 

Optymalizacja stronOptymalizacja stron to szerokie spektrum działań mających na celu poprawę parametrów, które decydują o wysokiej pozycji stron. Coraz istotniejszym elementem wpływającym na ocenę strony ma właśnie optymalizacja pojmowana bardzo szeroko.

Optymalizacji poddajemy zarówno kod strony, grafikę jak i samą treść czyli informacje, które widoczne są dla użytkownika jak i te które są nie widoczne w trakcie przeglądania strony.

Najlepsze rezultaty pozycjonowania osiągamy wtedy gdy ściśle współpracujemy z właścicielem witryny, bezpośredni lub pośredni dostęp do kodu pozwala szybko i systematycznie wprowadzać poprawki i na bieżąco reagować na wszelkie zmiany wytycznych płynących ze strony wyszukiwarek.

Zleceniodawca usługi powinien zrozumieć, że działania na stronie także są istotne, pozycjoner proponując wdrożenie poprawek nie robi tego tylko po to, aby strona lepiej wyglądała, optymalizacja strony to jedno z działań, które razem współgrając z innymi, wpływa na skuteczność strony klienta czyli wpływa na wzrost potencjalnego zysku jaki może wygenerować.

Przeredagowanie treści na stronie, zoptymalizowanie jej pod kątem pozycjonowania, odpowiednie nasycenie naszych treści frazami to podstawa działań towarzyszących linkowaniu.

Odpowiednie skompresowanie grafiki, pozwala znacznie skrócić czas wczytywania strony, a to także przekłada się na jej ocenę.

Usunięcie błędów w kodzie, przeprojektowanie źle działających elementów to także bardzo istotny element optymalizacji.

To tylko najważniejsze etapy optymalizacji, ewolucja projektowania stron przebiega permanentnie dlatego co jakiś czas warto pamiętać o przeprowadzeniu audytu strony.

Doświadczony pozycjoner przeprowadza optymalizację okresowo, ponieważ wytyczne i trendy w optymalizacji zmieniają się co jakiś czas.

Jeśli Twój pozycjoner nie przeprowadza okresowych audytów SEO/SEM warto rozważyć wykupienie takich usug.

 

Na życzenie klientów oferujemy usługę audytu SEO/SEM 

Jesteś zainteresowany modernizacją strony? Nie wiesz czy spełnia niezbędne wymagania?

Audyt SEO da odpowiedź na te pytania!

Oferujemy podstawowy audyt stron dzięki, któremu poznacie słabe strony Waszego serwisu.

Na życzenie oferujemy usługę optymalizacji strony

Poprawiamy wszystkie elementy strony, które mogą mieć niekorzystny wpływ na działanie serwisu.

 

Poniżej przedstawiam Państwu przykładowe wyniki optymalizacji strony wykonanej w Worldpresie dla jednego z naszych Klientów.  Proszę zwrócić szczególną uwagę na szybkość ładowania (LOAD TIME), przed i po wykonaniu optymalizacji, czas ładowania został skrócony z 10.05 sekundy do 797 ms.

Optymalizację wykonałem, w sporym zakresie, przy użyciu wtyczek dostępnych pod system Worldpress. Czas jaki sobie na to przeznaczyłem to około 25 minut, tyle czasu w zupełności wystarczy na zoptymalizowania wielu elementów niekorzystnie wpływających na szybkość ładowania strony.  Optymalizacja polegała przede wszystkim na kompresji zdjęć oraz podstawowych działaniach związanych w przyspieszeniem ładowania kodu strony.

optymalizacja strony

Dysponując dłuższym czasem można ten wynik jeszcze wyśrubować.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami wystarczy, że nawiążesz z nami kontakt! Wskażesz, którą usługę lub usługi chcesz zlecić, a my zaoferujemy cenę wybranych usług i przedstawimy zakres oraz harmonogram pracy.
Oferujemy kompleksowe usługi projektowania, promocji i optymalizacji stron oraz możliwość wykupienia pojedyńczej usługi takiej jak:

optymalizacja stron

audyt stron (po wykonaniu audytu klient otrzyma raport, w którym znajdzie spis wszystkich zaobserwowanych przez nas nieprawidłowości.)

stworzenie strony www

itp.

Dane kontaktowe