Strony

Projektowanie stron www

Jakie korzyści daje nam posiadanie strony www?

projektowanie stron wwwProjektowanie stron www to usługa, która powinna zainteresować każdego właściciela firmy, kierownika lub dyrektora instytucji, a także osoby publiczne, którym zależy na dotarciu do jak największej liczby użytkowników internetu.

Każdy przedsiębiorca prędzej czy później rozważa różne formy reklamy dla swojej działalności, inwestuje w ulotki, banery, szyldy, wizytówki, każda forma reklamy ma swoje wady i zalety, ale wszystkie je łączy jedno, powinny zawierać również adres strony internetowej.

Brak strony www mocno ogranicza kontakt z klientem, każdy baner z czasem niszczeje, a wizytówka gdzieś się zapodziewa, potencjalny klient szuka naszej firmy przede wszystkim w sieci, takie są czasy i nikt już tego nie zmieni.

Reklama w telewizji choć skuteczna nie jest tania. Czas emisji wykupić mogą tylko największe firmy, mali i średni przedsiębiorcy nie mają możliwości, aby konkurować w tym medium. Pozostaje wiec internet, dobrze zaprojektowana responsywna strona www to doskonała wizytówka każdego przedsiębiorcy.

Dobrze zoptymalizowana i pozycjonowana strona www pozwala powalczyć o klienta nawet z największymi graczami na rynku.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu stron www.

W szczególności niedrogich, responsywnych stron dla małych i średnich firm, instytucji oraz osób prywatnych i publicznych.

Zatem jeśli potrzebujesz nowoczesnej, niedrogiej strony informacyjnej dla firmy, chcesz przedstawić swoje osiągnięcia, pragniesz zdobyć nowych klientów napisz do nas!

prześlij podstawowe informacje:
  • jakiego typu strony potrzebujesz
  • przedstaw tematykę strony
  • opisz wygląd strony, w tym ogólny układ, kolorystykę, wymagania odnośnie grafiki
  • jeśli jesteś wstanie określić na tym etapie to poinformuj nas o ilości podstron
  • czy masz już wykupiony serwer, domenę? jeśli nie napisz propozycje nazwy domeny
  • czy sam przygotujesz treści (pamiętaj, że muszą to być treści oryginalne)
  • poinformuj nas czy zamierzasz pozycjonować i promować stronę w sieci z naszą pomocą

Nie martw się jeśli nie masz czasu zająć się przygotowaniem treści i grafik. Podeślij takie informacje jakie masz, a my przeredagujemy treści i sami przygotujemy projekt.

Pamiętaj im więcej informacji otrzymamy tym dokładniej wycenimy usługi.

Chętnie przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU