Pozycjonowanie stron, dlaczego Warto w to zainwestować?

pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron, po co właściwie wydawać na to pieniądze, takie pytanie zadaje sobie chyba każdy właściciel serwisu www.

Odpowiedź jest prosta, jeśli stworzyłeś stronę, poświęciłeś pieniądze i czas na jej projekt i wdrożenie, zapewne zależy Ci, aby jej zasoby odwiedzali użytkownicy. Ważne, aby nie byli to przypadkowi surferzy lecz tacy użytkownicy, którym zależy na produktach lub usługach z Twojej oferty.

Większość właścicieli witryn, mylnie uważa, iż samo stworzenie strony i uruchomienie jej na serwerze wystarczy. Niestety tak nie jest, owszem strona będzie działać w pełni poprawnie, ale nie wygeneruje pożądanego przez nas ruchu, zatem suma summarum, nie przełoży się to na większe przychody dla firmy.

Jak wiemy stron w sieci o zbliżonej tematyce jest bez liku, wyszukując określoną usługę na przykład pozycjonowanie ręczne, otrzymujemy cały spis stron, które w „opinii” wyszukiwarki poruszają dany temat. Nowe strony z reguły umieszczane są poza czołową setą wyników (poza TOP 100).

Na pozycję danej strony wpływ ma naprawdę wiele czynników, zarówno na samej stronie, takich jak kod, treść, grafika oraz poza stroną, takich jak jakość i źródło linków czyli odnośników kierujących ruch do naszej strony.

Nasze usługi polegają właśnie na tym aby zoptymalizować stronę tak, by wyszukiwarka, oraz przede wszystkim użytkownicy oceniali ją jak najwyżej.

Wysoką ocenę strony budujemy poprzez:

 

Właściwe zoptymalizowanie kodu, rozbudowę i optymalizację treści na stronie i poza stroną.

Bezpieczne linkowanie treściami o wysokiej jakości (cechuje je oryginalność, merytoryczność, przydatność)

Promocję strony na portalach społecznościowych, tematycznie zbliżonych blogach, portalach i wortalach.

Usługi oferowane przez firmę SeoNet, są bardzo rozbudowane. Działamy wieloetapowo i wielowątkowo, staramy się o dobry kontakt z klientem, informujemy o wszelkich planach i zabiegach.

Współpracujemy przy rozbudowie warstwy tekstowej, optymalizacji kodu oraz grafiki.

Dzięki optymalizacji strony i wysokiej jakości linkowaniu, strona zdobywa autorytet w oczach użytkowników i wyszukiwarek. Przekłada się to bezpośrednio na wysoką pozycję i potencjał generowania zysków pozycjonowanej strony.

Pamiętaj każda złotówka zainwestowana na promocję i pozycjonowanie zwraca się po wielokroć w przyszłych zyskach.

Pozycjonowanie jest pomocne nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla ludzi promujących treści, osoby lub idee, pozycjonowanie również wpływa na ich nośność informacji.

Współpracujemy miedzy innymi z:

Preferujemy rozliczenia za pozycjonowanie na zasadzie stałej opłaty, zawsze proponujemy okres próbny (3 – 4 miesiące), po tym okresie  można już przekonać się jak skutecznie pracujemy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU