Pozycjonowanie strony www

Pozycjonowanie strony www

Pozycjonowanie strony www to szeroki zakres czynności, których celem jest wypracowanie jak najwyższych pozycji strony w naturalnych wynikach wyszukiwania dla określonych, precyzyjnie dobranych fraz. Zakres tych czynności obejmuje działania na stronie i poza stroną.  


Pozycjonowanie strony www, od czego zacząć?

Prześlij do nas adres strony oraz frazy, które chciałbyś pozycjonować.

Nie wiesz jak dobrać frazy? Dobierzemy je dla Ciebie na podstawie treści strony lub Twoich wytycznych.  

Jeśli nie jest to tajemnicą prześlij miesięczny budżet jaki chcesz przeznaczyć na pozycjonowanie strony www.


Co otrzymasz od nas w GRATISIE!

Przeanalizujemy Twoją stronę pod kątem podatności na pozycjonowanie.

Wycenimy przesłane do nas frazy, jeśli trzeba doradzimy jakie frazy dobrać.

Jeśli ujawnisz wysokość budżetu na pozycjonowanie przeanalizujemy jego wysokość i dobierzemy odpowiedni zakres działań.


Gdy wybierzesz innego wykonawcę. 

Jeśli nie wybierzesz naszej firmy, wystarczy, że poinformujesz nas o tym fakcie. Zatem informacje jakie od nas uzyskasz masz gratis! Wystarczy, że będzie pamiętać o SeoNet Rafał Hornik przy okazji realizacji kolejnych projektów.


Nie masz jeszcze gotowej strony www? to nie problem!

Możemy Ci pomóc przy jej stworzeniu (nawet w pełnym zakresie) oraz optymalizacji pod kątem późniejszego pozycjonowania.

Wykonujemy strony www typu wizytówka firmy/osoby/instytucji.  


Co daje pozycjonowanie stron www w Google?

  • Wysoka pozycja w naturalnych wynikach wyszukiwania to więcej odwiedzin użytkowników, których uwagę chcemy pozyskać, na przykład potencjalnych klientów!
  • Pozycjonowanie to doskonała reklama treści, usług lub oferty Twojej firmy. Pozycjonowanie strony daje długotrwałe efekty, a koszt pozyskania klienta jest bardzo niski w porównaniu do innych kanałów reklamy.
  • Ten rodzaj reklamy daję większą rozpoznawalność marki.

Pozycjonowanie strony www, dlaczego Warto w to zainwestować?

pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron, po co właściwie wydawać na to pieniądze, takie pytanie zadaje sobie chyba każdy właściciel serwisu www.

Odpowiedź jest prosta, jeśli stworzyłeś stronę, poświęciłeś pieniądze i czas na jej projekt i wdrożenie, zapewne zależy Ci, aby jej zasoby odwiedzali użytkownicy. Ważne, aby nie byli to przypadkowi „surferzy” lecz tacy użytkownicy, którym zależy na produktach lub usługach z Twojej oferty.

Większość właścicieli witryn, mylnie uważa, iż samo stworzenie strony i uruchomienie jej na serwerze wystarczy. Niestety tak nie jest, owszem strona będzie działać w pełni poprawnie, ale nie wygeneruje pożądanego przez nas ruchu. Zatem suma summarum, nie przełoży się to na większe przychody dla firmy.

Jak wiemy stron w sieci o zbliżonej tematyce jest bez liku. Wyszukując określoną usługę, na przykład pozycjonowanie ręczne, otrzymujemy cały spis stron, które w „opinii” wyszukiwarki poruszają dany temat. Nowe strony z reguły umieszczane są poza czołową setą wyników (poza TOP 100).


Co wpływa na pozycje naszej strony?

Na pozycję danej strony wpływ ma naprawdę wiele czynników, zarówno na samej stronie, takich jak kod, treść, grafika oraz poza stroną, takich jak jakość i źródło linków czyli odnośników kierujących ruch do naszej strony.

Nasze usługi polegają właśnie na tym aby zoptymalizować stronę tak, by wyszukiwarka, oraz przede wszystkim użytkownicy oceniali ją jak najwyżej.


Wysoką ocenę strony budujemy poprzez:

Właściwe zoptymalizowanie kodu, rozbudowę i optymalizację treści na stronie i poza stroną.

Bezpieczne linkowanie treściami o wysokiej jakości (cechuje je oryginalność, merytoryczna spójność, przydatność dla użytkownika).

Promocję strony na portalach społecznościowych, tematycznie zbliżonych blogach, portalach i wortalach.

Usługi oferowane przez firmę SeoNet, są bardzo rozbudowane. Działamy wieloetapowo i wielowątkowo, staramy się o dobry kontakt z klientem, informujemy o wszelkich planach i zabiegach.

Współpracujemy przy rozbudowie warstwy tekstowej, optymalizacji kodu oraz grafiki.

Wykorzystujemy najnowsze techniki i zalecenia dotyczące pozycjonowania strony www.

Dzięki optymalizacji strony i wysokiej jakości linkowaniu, strona zdobywa autorytet w oczach użytkowników i wyszukiwarek. Przekłada się to bezpośrednio na wysoką pozycję i potencjał generowania zysków pozycjonowanej strony.

Pamiętaj każda złotówka zainwestowana na promocję i pozycjonowanie zwraca się po wielokroć w przyszłych zyskach.

Pozycjonowanie jest pomocne nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla ludzi promujących treści, osoby lub idee, pozycjonowanie również wpływa na ich nośność informacji.


Preferujemy rozliczenia za pozycjonowanie na zasadzie stałej opłaty, działamy w oparciu o prostą umowę z krótkim okresem wypowiedzenia ustalanym indywidualnie z klientem, zazwyczaj wynoszącym 1- 3 miesiące. W szczególnych okolicznościach możemy zaproponować okres próbny (1 – 3 miesiące), taki czas pozwala klientowi przekonać się jak skutecznie działa SeoNet R.H.


Nie wahaj się! Skorzystaj z usług naszej firmy!!!  

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

pozycjonowanie strony www